skenitde

Vytlačiť

DOMEXPO 2013

BIOMASA, združenie právnických osôb sa v dňoch 18.4. – 19.4.2013 zúčastnila na 7. ročníku komplexnej stavebnej výstave DOMEXPO 2013, ktorá sa konala v areáli Agrokomplexu v Nitre. Združenie BIOMASA počas výstavy prezentovalo výsledky ukončeného projektu CHEFUB v rámci After Life Communication plan a zároveň prezentovalo nový implementovaný projekt DANUBENERGY z programu Central Europe.

 

P1050956 P1050967

 

Výstavné podujatie ponúklo prehliadku produktov a služieb v stavebníctve, realizátorov a predajcov drevených domov, zaujímavé verejné diskusné fóra o nízko energetických a pasívnych domoch. Okrem ponuky výrobcov a realizátorov drevo-domov boli pre návštevníkov pripravené sprievodné aktivity zamerané na poskytovanie informácií o drevostavbách, nízkoenergetických a pasívnych domoch a o obnoviteľných zdrojoch energie.

P1050969 P1050961

Združenie BIOMASA prispelo k bohatému programu prednáškou na tému „Vykurovanie drevnými peletami v rodinných domoch.“ Takisto sa združenie BIOMASA predstavilo účastníkom a návštevníkom výstavy v informačnom stánku, v ktorom poskytovalo bezplatné poradenstvo a informácie o vykurovaní a využívaní drevných peliet.

 

 

TOPlist